Nabídka cvičení

Vyberte si ze široké nabídky služeb našeho fitness centra. Cvičením nejen tvarujete svoje tělo, ale také preventivně posilujete svoji kondici a tím i zdraví. Abyste se u nás cítili vždy dobře vybavili jsme naše fitness centrum svěže a v moderním stylu. Příjemné prostředí a naši trenéři Vás budou motivovat ke stále lepším a lepším výsledkům. Můžete si vybrat z těchto cvičení: TRX, TRX Intenziv & BŘIŠNÍ PEKÁČ, TRX KRUHÁČEK, TRX&BOSU, BOSU Fitness, BOSU Bodyform, Flow YOGA, JILLIAN Zabiják břicha (trénink podle Jillian Michaels), JILLIAN & KICKBOX (Pilox), DeepWORK, H.I.I.T40 - Intenzivní Intervalový trénink, PILATES, JUMPING Interval, JUMPING & TRX, ZUMBA Fitness, LATINA, PILOXING, INTERVAL CYCLING & H.I.I.T, INTERVAL CYCLING & TRX, PROBLEM ZONES, Cvičení pro děti, maminky i miminka - BERUŠKY, MIMÍSEK, MAMINY v kondici, Vacu Therm - hubnutí v podtlaku...atd VACU SHAPE sILUETA, VACU THERM

 

Fitness

Pro posílení celého těla můžete navštívit naši posilovnu, která je určena pouze ženám! Přesvědčte se na vlastní kůži, že posilovna může být příjemným a pohodovým místem.

Sport a relaxace

Vyberte si ze široké nabídky našich sportovních aktivit a možností relaxace. Naše fitness centrum nabízí aktivní vyžití opravdu pro každého v každém věku. Odpočívejte aktivně. Nejen, že se budete skvěle cítit, ale okolí si rychle všimne přicházejících změn.

 

CERTIFIKÁTY

 

 

 

 

 

 


www.fitcentrumpromeny.cz Havířov