Nabídka cvičení

Vyberte si ze široké nabídky služeb našeho fitness centra. Cvičením nejen tvarujete svoje tělo, ale také preventivně posilujete svoji kondici a tím i zdraví. Abyste se u nás cítili vždy dobře vybavili jsme naše fitness centrum svěže a v moderním stylu. Příjemné prostředí a naši trenéři Vás budou motivovat ke stále lepším a lepším výsledkům. Můžete si vybrat z těchto cvičení: BODY PUMP, TRX, JUMPING, BOSU, JÓGA, KICKBOX (Pilox) & PUMP, INTERVAL CYCLING, H.I.I.T.45- Intenzivní Intervalový trénink, PILATES, FYZIO cvičení, ZUMBA Fitness, Dance Fitness, ENDORFINOVKA&Bodystyling, Cvičení pro děti, maminky i miminka - BERUŠKY, MIMÍSEK, Hopsalín, MAMA BOOM (maminky cvičí-děti se baví), Vacu Therm - hubnutí v podtlaku, Hubnoucí a anticelulitidní zábaly BODYWRAPS...atd..

 

MASÉRSKÉ SLUŽBY můžete využít u našeho maséra Tomáše Oravce  www.masazepromeny.cz/, který také vede individuální lekce SM systému  www.masazepromeny.cz/sm-system/VACU SHAPE sILUETA, VACU THERM Silueta, Guetta, Arabasz , Kruhové tréninky, Jedna dva tři, Contours Havířov,

Dále nabízíme služby  OSOBNÍ TRENÉRKY A VÝŽIVOVÉHO PORADCE ing. Evy Oravcové  www.fitcentrumpromeny.cz/osobni-trener/

 

 

Fitness

Pro posílení celého těla můžete navštívit naši posilovnu, která je určena pouze ženám! Přesvědčte se na vlastní kůži, že posilovna může být příjemným a pohodovým místem.

Sport a relaxace

Vyberte si ze široké nabídky našich sportovních aktivit a možností relaxace. Naše fitness centrum nabízí aktivní vyžití opravdu pro každého v každém věku. Odpočívejte aktivně. Nejen, že se budete skvěle cítit, ale okolí si rychle všimne přicházejících změn.

 

CERTIFIKÁTY

 

 

 

 

 

 


www.fitcentrumpromeny.cz Havířov